Srovnání pojištění nemovitosti

Půdorys

Pojištění nemovitosti kalkulačka je optimální nástroj ke zjištění, na kolik Vás dané pojištění vyjde. Stačí jen vyplnit nejdůležitější údaje o Vaší nemovitosti, které zadáte do kolonek v kalkulačce a vyčkáte na automatický výpočet ceny za pojištění. Pokud nemáte přehled o cenových relacích, za kterých lze na našem pojistném trhu pojištění získat, doporučuje se využít srovnání cen u jednotlivých pojišťoven působících v ČR.

Srovnávače cen pojištění

Pojištění nemovitosti kalkulačka Vám poslouží jako základ při hledání nejvýhodnějšího pojištění. V rámci programu srovnání cen pojistek se porovnají jednotlivé cenové relace a to obvykle u deseti nebo i více největších pojišťoven v Česku. Srovnávač porovná nabídky jednotlivých pojišťoven, přičemž Vám doporučí to nejlevnější. Pozor, ale to nejlevnější nemusí být vždy i nejvýhodnější. Je nutné kontaktovat danou vytipovanou pojišťovnu a zjistit bližší podrobnosti.

Na kolik si pojistit nemovitost

Pojištění nemovitosti kalkulačka je jen počátek na cestě za pojištěním Vašeho nemovitého majetku. Rozhodující je na kolik si danou nemovitost pojistíte a hlavně za jakých podmínek. Při stanovování podmínek a rozsahu pojistného krytí je velmi důležité správně stanovit cenu nemovitého majetku, který chcete pojistit. Doporučují se tři možná řešení, jak zjistit hodnotu Vaší nemovitosti:

  • výpočtem na kalkulátoru u pojišťovacího poradce
  • výpočtem na on-line kalkulačce pojišťovny
  • znaleckým odhadem

vyberte nejlepší povinné ručení, srovnejte si pojištění domácnosti, víte jak na zabezpečení domácnosti